Zgodnie z planem 12 września Projekt 23 dotarł do mety. Mimo różnych przeciwności losu dali radę. Pokonali łącznie 4502 km, w tym 2717 km koleją (29 pociągami) i 1785 km na rowerze. Był pot (zwłaszcza na podjazdach w górach), krew (kilka drobnych skaleczeń) i łzy (od wiatru na stromych zjazdach). Były również spotkania z ciekawymi ludźmi i niezapomniane wrażenia. Zmagania na trasie i przepiękne zdjęcia z wyprawy mogliśmy podziwiać na stronie https://projekt23.uph.edu.pl. Jak sami mówią czują się spełnieni i mają już kolejny pomysł na wyprawę rowerową w przyszłym roku.

Dziękujemy za niezapomniane wrażenia.

Serdeczne podziękowania należą się również tym, bez których Projekt 23 nie mógłby wystartować. Przede wszystkim dziękujemy JM Rektorowi UPH prof. dr hab. Mirosławowi Minkinie za przychylność i patronat nad projektem, Beacie Gałek za organizację i wsparcie medialne, Piotrowi Świtalskiemu za wykonanie i nadzór nad stroną internetową, Anecie Marciszewskiej za stylowe koszulki, Robertowi Hybszowi za wsparcie na półmetku, firmie 3bieg za serwis rowerów i firmie GT za projekt graficzny.

Do zobaczenia na trasie!